Listopad 2013

Měsíců 8, dní 214

10. listopadu 2013 v 23:40 | Gee-Bee Wayovic
Zdravím všechny, kteří na tento blog ještě někdy narazí a zavítají. Přišlo mi takový "sprostý" odejít bez úplného rozloučení. Tenhle blog jsem založila někdy ve čtvrté třídě. Přecejen sedm let je dlouhá doba. Prošlo to tu všemožnýma změnama, ať už mým scene a pak emo obdobím, ale vždycky to tu nějak patřilo mé součásti života - MCR. Už je to několik dlouhých měsíců co zanechali v srdci každého oddaného fanouška prázdnou díru plnou otazníků a nejasností. Několik dlouhým měsíců co se každý z nich vydali svojí cestou. Upřímně, myslím si, že moc nadějí na jejich návrat není. Každým dnem ve mně umírá každičký kousek naděje na jejich návrat. Ale víte co, dali mi toho hodně. Takže i když už nejsou kapelou tak vždycky jim budu za spousty věcí vděčná.

A jak se to má se mnou? Pořád jsem Gee-Bee, ale už ne tak jako dřív. Pořád studuju na polygrafické, pořád hraju na basu. Můj hudební vkus se trošku změnil, poslouchám ten trošičku odlišnější věci než MCR, mám o něco delší, červenější vlasy a hraju v kapele. Jelikož jsem nikdy neměla moc štěstí na kamarády tak jsem si vždycky hledala "útočiště" zkrze hudbu. Momentálně se snažím poslouchat některé z našich kapel takže pokud jste z Brna a pujdete třeba na flédu na sunshine je 100% pravděpodobnost, že se tam potkáme :) Pokud zavítáte na majáles v Brně a všechno pujde tak jak má tak mě tam možná uvidíte i hrát :)

Takže děkuju všem které jsem měla šanci skrze tento blog poznat, děkuju každému z vás, kdo sem zavítal, děkuju, že jste mě podrželi v těžkých situacích. Možná se někdy vrátím, ale zatím to nevidím.

XOXO
V.