Červen 2012~Kdo by nechtěl do takové školy~

14. června 2012 v 8:25 | Gee-Bee Wayovic |  My chemical romance ♥
Killjoys, komu by se taková škola a vyuka nezamlouvala? :D


XX Gee-Bee

~I'm fucker~

9. června 2012 v 23:29 | Gee-Bee Wayovic |  Stories - Frerard
Hááj killjoys :3 Takže konečně po 878938358397907892789738957 letech přidávám no něco jako povídku! :3 Včera jsme s Mayou tvořily dvě hodiny povídku přes chat :D Musím říct, že z té povídky mám radost :3 nevím jestli poznáte, kdo psal co, ale to je detail :D No tak snad se vám bude líbit :D Teďka momentálně šmelíme název :DD

XX Gee-Bee


~Gee-Bee opět vyvádí s Gerzem~

9. června 2012 v 0:00 | Gee-Bee Wayovic |  Her fucking diary
Hááj killjoys a ostatní pozemšťani! Takže dnes jsem se nudila a tak jsem udělala další coverové video k never wanted to dance. Zvuk je u toho mizerný. Moje kombo spí ve škole páč jak nacvičujeme tak se mi nechcte tahat domůa do školy a domů. :D


XX Gee-Bee

~Normálnost?~

8. června 2012 v 19:47 | Gee-Bee Wayovic
Hááj killjoys a ostatní smrtelníci.

Normálnost? Takže no pojmu to jako ve svém případě. Jsou ostatní normální? Jsem o proti nim nějak.. Nenormální? Nebo to je jen otázka zájmů? No abych objasnila proč jsem pro ostatní nenormální.

1. Nejsem EMO a poslouchám MCR (pvní z věcí, která mnoha lidem přijde nenormální)
2. Říkám, že gayové jsem úžasní kamarádi (další věc, které mé okolí nechápe)
3. Píšu a čtu YAOI povídky (pro většinu tedy úchyl)
4. Nechodím ven tak do jedné do rána, místo toho si čtu (pro některé mé kamarády totálně nenormální)
5. Obdivuju Gerardka (podle mého okolí nejvíchafomoc emaře na světě .______." zabít je! )
6. S knížkama dokonce i spím (achjo proč dnešní lidi víc zajímají filmy než knížky)


Pro mé vrstevníky - nepochopitelná, nenormální, divná, knihomol, suchar (za toho suchara nemůžu, rodiče mě po desáté večer odmítají pouštět ven), EMO a nevím co ještě. Pro mé spolužáky akorát tak platí KILLJOYS = gay/lesba (ano i Lesba mi ve třídě říkají, ale to z důvodu, že jsem řekla, že LynZ je krásná :D víte co :D ani jsem nevěděla, že se dá tak rychle poznat, že člověk je homosexuál víte co :D ani si tak nepřipadám a už jsem lesba :D úžasný :D tím ne, že bych něco měla proti homosexuálům!)

Takže :D normální, nenormální. Každý je nějaký. Ale myslím, že nikdo není pro nikoho dokonalý. Každý si přeje aby jeho například přítel,přítelkyně, nejlepší kamarád byl trochu víc podle toho jak by si ten dotyčný přál.

XX Gee-Bee

~Photoshoot : A Clockwork Orange~

3. června 2012 v 23:47 | Gee-Bee Wayovic |  My chemical romance ♥
Háááj killjoys :3 přispívám několika fotkama MCR kde se inspirovali lookem postav z filmu Mechanický pomeranč (wuáá miluju ten film i když je nechutnej a v prvních pár minutách se tam dělají nemravné věci, ale když Alex --> Alexem se inšpiroval Gerardek, je tak úúžasnej :3 )

XX Gee-Bee