Květen 2012

~Frankie has...~

31. května 2012 v 21:48 | Gee-Bee Wayovic |  Picts - Frerard
Hááj Killjoys :D takže takový menší příspěvek :D


XX Gee-Bee

~Happy B-day Little B~

27. května 2012 v 12:02 | Gee-Bee Wayovic |  Gee Way
Háááj killjoys, přesně (neřeším teďka čas :D ) před třemi roky se narodila malá little B. Popřejme jí společně všechno nejlepší :3 Hodně štětí a zdraví, ať je krásná jako mamka a taťka, ať je stejně talentovaná a ať se společně s Ierovic smráďatama dočkáme pokračování MCR.


XX Gee-Bee

~Petice na Franka~

26. května 2012 v 9:59 | Gee-Bee Wayovic |  Frank Iero
Háááj killjoys, včera mi Wikee poslala opravdu něco zajímavého. Usoudily jsme, že ti, kteří to zveřejnili mají v hlavě nasráno. Jedná se o petici na zavření Franka.

Emo psychopath Frank Iero has gone too far! Not content to poison the World with his pro-suicide band 'My Chemical Romance', Frank Iero's side project 'Leathermouth' plan to inspire the next Columbine! This is the shocking truth we must now reveal! For the first track on their new debut album 'XO', entitled "5th Period Massacre", aims to do just that!

Emo psychopat Frank Iero zašel až příliš daleko! Nestačilo otrávit svět s jeho sebevražednou kapelou My Chemical Romance. Jeho boční projekt "Leathermouth" plánuje inspirovat další (neví jak přeložit Columbine, všude, kde jsem to hledala tak mi to přeložilo jako Orlíček, což by v tomto spjení nedávala smysl) Tuto šokující pravdu musíme odhalit! První skladba na jejich debutovém albu "XO" s názvem "Pěti násobný masakr" si klade za cíl právě tohle.

Ehemn nechci nějak urazit náboženská vyznání, jelikož to napsali křesťani.

XX Gee-Bee

~Home~

23. května 2012 v 23:01 | Gee-Bee Wayovic |  Her fucking diary
Háááj killjoys :3 tak tedy píšu po své účasti na výletu v Polsku :D Takže abych se trochu rozepsala :D

First day. No takže první den jsme hnedka v osm odjížděli z Brna (ano tak brzo :D ) pět hodin jsme seděli jak pecky v autobuse. No po těch pěti dlooooouhých hodinách jsme zastavili v Osvětimi. Byli jsme na prohlídce celého koncentračního tábora. Abych se přiznala tak u té čísti ve které se mluvilo o židovských dětech jsem brečela i já. Měli tam různé vitríny s ostřhanými vlasy židů, s botami, brýlemi, různými náhradami (nohy, ruce, zuby) a ještě tam byla ve vitríně taková tři metry hluboká a čtyři metry dlouhá "jáma" ve které bylo nádobí, které nestihli němci zlikvidovat. No, ale stějně to tam bylo zajímavý. Dozvěděli jsme se hodně o té historii vše nám tam ukázali.

Takže tady je takový ten vstup. Nevím proč, ale ten nápis mě fascinoval :D I když neumím Německy a doteďnevím, co to znamená :D

No po prohlídce Osvětimi jsme popojeli do Birkenau (Březinky) kde jsme si prohlíželi zbytky druhého koncentračního tábora. Byl hrozně veliký. Na délku měl před dva km. No, ale ten Němci stihli zničit takže tam toho moc nebylo. Akorát dům s palandami, dům s WC a "sprchami" a úplně vzadu byl pomník a pamětní desky.
No pak jsme už jeli do baráku, kde jsme byli ubytovaní. No hrůza! První co bylo jsme volala dadámu, že je to hrůza a děs :D Na pokoji nás bylo 14 (jednu noc 15 :D kamarád přišel :D a spal v mé posteli :D a bral mi deku :D a mě byla zima :D ).

Day two. Takže druhý den. Návštěvy Wieliczky a Krakova. Solné doly byly opravdu nádherné jen škoda, že se tam nesmělo fotit. Byli jsme zhruba 100 pod zemí. A když někdo tama pojede opravdu doporučuji zastavte se ve Wieliczke. Opravdu nádherná.

Takže toto je vstup do těch dolů. To už je těch 100 metrů pod zemí. Tady bylo poslední místo, kde jsme směli fotit.

No po Wieliczke jsme měli krátkou procházku po Krakově a následné hodinu a půl rozchod. Neměli tam nic tajímavého :D Hledala jsem Poslá New Yorker a nic .___."

Chůů tak tohle je zámek nebo co to bylo :D v Krakově.

Po příjezdu z Krakova jsme byli na večeři (pardon, ale ta Polská jídla mě už srala :D Všude srali debilní kopr a každý den i na oběd i večeři jsme měli brambory) no a pak ještě jsme mohli po Slawkově do obchodu. Večer v areálu toho (já nevím co to bylo) dobře takže té asi ubytovny jsme dělali oheň, kterého jsem se neúčastnila :D jelikož věci opékané na ohni nejím :D tak jsme si ještě se dvěma kámoškama byly umýt vlasy :D

Fujky :D (pardon, ale já prostě takovéhle věci nejím :D )

No takže :D po tom co jsem venku nafotila u ohně pár fotek jsem si ješte byla s holkama umýt vlasy. Večer jsme moc nepokecaly :D byly jsme unavené :D No :D to byla ta noc co se k nám nasáčkoval ten kamoš (ano byla mi kosa, bral mi deku :D )

Day three. Třetí den jsme měli prohlídku po městě, ve kterém jsme i spaly. Slawkov. Nejdříve jsme si prohlédli jejich muzeum a potom se přesunuli do jejich kulturního centra a nakonec do školy. Opravdu jak jsme říkali úplně nás posrali. Škola - NÁDHERNÁ! Naše škola se může jít zhrabat! No po prohlídce jsme nasedli a dloooouhých šest hodin jsme jeli do Brna.

Takže :D tohle je fotka s kámoškou :D No snad poznáte Gee-Bee :DD

Tohle je fotka z první noci :D Dělaly jsme si s holkama ze všeho prču :D

S Domčou jsme se fotily poměrně často :DDD

No takže to je tak stručně o výletu z Polska :D Jinak :D Určitě víte :D MCR teďka vystoupili za Blink na koncertě v New Jersey kde opět předvedli úžasnou show :333 A Gerardek opět změnil barvu vlasů :3 tak snad po této přijde konečně černá :DD :3

XX Gee-Bee

~Poland~

15. května 2012 v 23:12 | Gee-Bee Wayovic |  Her fucking diary
Háááj killjoys! Takže :D zítra jedu pryč! Jedeme se školou do Polska na takový "poznávací výlet". Zítra máme zastávku v Osvětimi, druhý den v solných dolech Wieliczka (nebo jak se to píše) a v Krakově a třetí den se jdeme podívat po Slawkově :D takže to bude takové nabité :D No v pátek napíšu 100% a taky doufám, že s jednou kamarádkou napíšeme pár nechutných povídek :D :3 abych vás semka pak něco mohla přidat :3 Ta povídka od které jsem vám sem dávala ten úryvek se má dobře :3 už jsou u části *Le pojď hupsneme na to :D GEES já se bojím, že něco zapomenu :D No alespon, že mám občanku, pas, připojištění a kartičku pojištovny :D Teda jako :D mám s sebou důležitější věci jako pastelky a blok s povídkami a tak :DD ale bez tohodle by mě nepustili :D a navíc jsem známá, že si doma vždycky zapomenu nějakou blbost jako kartáček na zuby :D No ještě musím napsat o těch našich zkouškách :D takže nakonec nebudeme hrát american idiot, ale teenagers :3 z čehož mám obrovskou radost :3 Tak potom přidám po akademii video :3 Libor hraje na bicí opravdu úžasně :3 Jsme vyšla ze školy o půl čtvrté a bicí jsem slyšela hrát z auly i na ulici :D Noo nic :D ještě pořebuji překopírovat nějaké filmy a vymazat některé fotky a paměťovek :D Mějte se krásnou dobrou noc!

KILLJOYS MAKE SOME NOISE! KEEP RUNNING!

XX Gee-Bee :3

~Fucking days in school~

9. května 2012 v 13:23 | Gee-Bee Wayovic |  Her fucking diary
Hááj killjoys. Dny utíkají jako tour v revenge a já si každým dnem říkám, že něco hodím na blog, ale čas se ubýrá jinam, takže mi moc volna nezbyde. Teďka se seru s ročníkovou prací a no prostě času je málo .___." . Jakpak se vám vede? O kolo MCR je těď docela ticho. Studio je myslím už dokončené a kluci pracujou na novém CD (hell yeah už aby bylo). Kolem MSI no ti mají teď dva koncerty v Rusku tak snad se dočkám a uvidím je někde poblíž Česka. Byla bych ráda. No ještě jsem vás chtěla poprosit, kdybyste měli nějaké rozsáhlejší informace o 11.9. 2001 tak bych byla ráda, protože to je to moje téma na ročníkovou práci. Předem frankuji :3 . Když už jsem dlouho nenapsala povídku, tak jsem si říkala, že vám semka dám ochutnávku z jedné rozepsané ( frank you google documents :3 *Le Gee-Bee je ve škole .__." )

Znovu jsem na něj koukal. Je tak dokonalý a nevinný -teda když spí - . Černé vlasy s několika červenými prameny, sněhově bílá pleť, jemné, úzké, lehce narůžovělé, ale stejně světlé rty. Natáhl jsem ruku, vyčítal si, co se právě chystám udělat. Nesměle jsem se dotkl jeho tváře. Pomalu jsem ukazovákem sjel po jeho lícní kosti až k bradě a velmi opatrně se prstem dotkl jeho rtu. Svou ruku jsem však rychle stáhl zpět. Gerard ze spánku zavrněl a usmál se.

Teoreticky bych vám semka mohla hodit ještě jednu, ale no... Možná :D To nahoře původně jsem vám chtěla napsat jaká to bude fiction, ale nechám vás v tom :D

Pískání pneumatik, prach z pouštního písku za námi, neomezená rychlost. To je každodenní rutina. Stále unikáme početné skupině Draculoidů kteří nás chtějí zajmout a donutit k uznávání pravidel BLI. Vlasy mi vlají, pohubují se v rytmu větru. Sedět za volantem a neomezeně smýkat auto v zatáčkách to je moje. Kluci jako opora jsou při mě.

Tady je druhá ukázka. To už je přepis "Diary from danger zone 6". Já ztratila originál ve škole. Pardon, jestli se mi budou ještě měnit barvy, ale ono si to dělá co chce :D No tak tady je těch pár "ochutnávek ". Snad se vám budou líbit, a až to dopíšu tak snad vás zaujmou i povídky :D No nic, Gee-Bee se vrací zpět do dění naší školy. Ještě no jo přidám nějakou tu fotku MCR :DDobře tak roztomilou waycest fotku :3


XX Gee-Bee :33


~The kids from yeasterday~

6. května 2012 v 12:59 | Gee-Bee Wayovic |  Danger Days
Háááj killjoys :D Přidávám video k kids, ale trochu jinak. No nemá Gerardek krásnej hlas? (pardon :D )


XX Gee-Bee